Bal Karnawałowy 2016

W piątek 5 lutego 2016 roku w naszym Przedszkolu odbył się wyczekiwany przez wiele tygodni bal karnawałowy! Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, była wróżka, policjant, spiderman, kowboj, policjant, diabełek, baletnica, piratka, superman, a także urocza czarownica. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno… Wystrój sali wprowadził wszytskich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach takich jak: krasnoludek, wędrujący kapelusz, krzesełka, loteryjka muzyczna, taniec na gazecie, taniec z balonami, wyprawa do zoo, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze. Nie możemy się już doczekać się kolejnego balu!