DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W środę 28 stycznia w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły oraz śpiewały piosenki, za co otrzymywały gromkie brawa. Wzruszenie, radość i uśmiech gościł na twarzach wszystkich Babć i Dziadków. Na zakończenie przedszkolaki odśpiewały gościom uroczyste „Sto lat” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Bardzo dziękujemy naszym kochanym Babciom i Dziadkom za przybycie. Ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.