Dzień Mamy

W poniedziałek 26 maja Nasze Przedszkole odwiedziły kochane Mamy. Przedszkolaki pięknie ubrane serdecznie przywitały przybyłe na uroczystość Mamusie. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły - świetnie się bawiąc. Wiele radości przyniosły im wspólne zabawy z Mamami. Każda z Mam rozpoznawała siebie na portrecie narysowanym przez dziecko, wysłuchała krótkiego opisu - po czym każda musiała odgadnąć czy opis jest o niej. Przedszkolaki ze swoimi Mamami rysowały swoje portrety, które zawiesiliśmy w naszym Przedszkolu. Mamy wzięły udział w konkursie na najdłuższą skórkę z jabłka obraną plastikowym nożem. Zwyciężyła Mama Nikoli.

Na zakończenie dzieci odśpiewały Mamusiom "Sto lat" i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i papierowe kwiatki. Z twarzy Mam nie schodził uśmiech. Dziękujemy Mamom za przybycie. W przyszłym roku również zaprosimy Je do Przedszkola i będziemy się świetnie bawić!