Dzień Rodziny 2018r.

Dnia 30.05. 2018r. odbył się przy OSP w Pielgrzymowicach Dzień Rodziny. Był to wyjątkowy dzień, ponieważ przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców oraz rodzeństwo na występ z Okazji Dnia Mamy i Taty. Była to impreza połączona również z Dniem Dziecka, ponieważ to właśnie dla dzieci było mnóstwo ciekawych atrakcji. Dzieci pięknie powiedziały wiersze, zaśpiewały dla Rodziców piosenki oraz zatańczyły. Po występie wręczyły prezenty dla rodziców i zaprosiły do wspólnego stołu ze słodkim poczęstunkiem. Dalsza część imprezy odbyła się na podwórku. Tam już czekało na nas rozpalone ognisko z pysznymi kiełbaskami. Dzieci mogły poskakać na dmuchanym zamku, co było największą atrakcją, zobaczyć gigantyczne bańki mydlane, potańczyć przy muzyce. Zadaniem Pani Dyrektor było rozbicie piniaty ( dużego jajka) ze słodkościami dla dzieci. Ojj i tu było mnóstwo radości. Pod koniec imprezy dzieci otrzymały balony. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za wspólną zabawę. Impreza była wspaniała i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.