Pasowanie na Przedszkolaka 2018/ 2019

Dnia 5 października 2018r. w Sali OSP w Golasowicach odbyła się Uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez panią Dyrektor oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej przez dzieci . Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności- recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zatańczyły. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie się bawić, słuchać pani, pomagać sobie wzajemnie, przychodzić każdego dnia do przedszkola z uśmiechem, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą ,,czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka dzieci, które w tym roku zaczęły uczęszczać do przedszkola. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom. Po występie na dzieci i rodziców czekał słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń dla wszystkich.