Plac zabaw i nasze wnętrza

Nasze Przedszkole dostosowane jest do dwudziestu czterech Dzieci. Obiekt jest monitorowany.

Posiadamy kolorowy plac zabaw, na którym rośnie trawa wykorzystywana na stadionach piłkarskich, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie upadku. Plac zabaw wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt do zabaw, który oczywiście posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Sala główna została urządzona tak, aby zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znaleźli coś dla siebie. Dziewczynki będą się świetnie bawić w kąciku dla lalek, chłopcom dużo frajdy sprawią kolorowe samochody, natomiast wszystkim Dzieciom z pewnością spodoba się kącik doświadczania świata, który jest wyposażony w nowoczesną tablicę interaktywną.

Ergonomiczne krzesła, zalecane przez Instytut Matki i Dziecka, które oprócz naszego Przedszkola posiada tylko jedna placówka oświatowa w całej Gminie Pawłowice, pomogą przy kształtowaniu prawidłowej postawy dziecka. Ponadto, warto podkreślić, iż Przedszkole Eduś jest jedynym niepublicznym przedszkolem w Gminie Pawłowice, które może pochwalić się własną kuchnią, co oznacza, że posiłki w naszym Przedszkolu będą zawsze ciepłe, świeże i przystosowane do potrzeb Dzieci!