Wielkanoc 2017

12 kwietnia 2017 roku odbyło się przedstawienie pt. „Wydmuszki leniuszki” z okazji Świąt Wielkanocnych. Dzieci od dłuższego czasu przygotowywały się do przedstawienia, aby w tym szczególnym dniu wszystko wyszło jak najlepiej. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania zebranych gości i zaproszenia na występ. Dzieci z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze oraz odgrywały wyznaczone role. Nie zabrakło również tańców oraz śpiewania piosenek wielkanocnych. Następnie rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zajęciach plastycznych, podczas których wspólnie stworzyli niezwykłe wielkanocne kurczaczki. Na zakończenie wszyscy odtańczyli „zajączkowy taniec”, który jak się okazało zadziałał natychmiastowo i już tego samego dnia dzieci mogły się cieszyć prezentami przyniesionymi przez wielkanocnego zajączka.