Zakończenie roku 2016/2017

23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku oraz pożegnania starszaków, którzy zakończyli swoją edukację w Przedszkolu Eduś. Miniony rok przedszkolny upłynął przedszkolakom w atmosferze uśmiechu, zabawy i radości, ale również i wspólnej nauki podczas organizowanych zajęć. Te 10 miesięcy minęło bardzo szybko, aż w końcu nadszedł czas wakacji i pożegnań. Z tej okazji dzieci zaprezentowały rodzicom przedstawienie pt. „Wakacje", które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie Dyrektor Przedszkola wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej oraz dyplomy ukończenia przedszkola dzieciom, które właśnie tego dnia żegnaliśmy. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny poczęstunek, który miło zakończył ten wyjątkowy dzień.