SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

numer telefonu: 736 358 850
e-mail: biuro@przedszkole-edus.pl

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w Niepublicznym Przedszkolu Eduś Państwa dziecko odnajdzie radość, bezpieczeństwo i ciepłą atmosferę. Przedszkole znajduje się w ustronnej okolicy domów jednorodzinnych, z dala od miejskiego zgiełku. Usytuowanie na obrzeżach Pawłowic daje możliwość spokojnego poznawania przyrody i otaczającego świata poprzez spacery do lasu czy też wycieczki do gospodarstw wiejskich, w których znajdują się liczne zwierzęta - tak uwielbiane przez dzieci.

Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu, bowiem wówczas kształtuje się osobowość człowieka. Dlatego szczęśliwe dzieciństwo stanowi fundament na dalszym etapie życia. Nasze Przedszkole zostało stworzone właśnie po to, aby sprawiać dzieciom radość. Co więcej, przedszkole traktuje dzieci i rodziców jak przyjaciół, a bez przyjaźni nie ma zaufania, natomiast bez zaufania wychowanie nie przynosi pozytywnych efektów.

Tylko w Przedszkolu Eduś Państwa dziecko pozna twórczą zabawę oraz relacje oparte na szczerych i pozytywnych emocjach, a szybką adaptację dziecka do nowej sytuacji ułatwi domowa atmosfera, gdyż przedszkole pozwala rodzicom na czynny udział w życiu przedszkola.

Nasz zespół to grupa pedagogów, których pasją jest praca z dziećmi. Przedszkole proponuje liczne zajęcia dodatkowe w celu zaspokojenia aktywności i zainteresowań dzieci, ponieważ właśnie w wieku przedszkolnym dzieci posiadają nieograniczoną chęć uczenia się. W błyskawicznym tempie poznają świat i świetnie radzą sobie z nauką. Szybko przyswajają również nowe słownictwo, dlatego w Przedszkolu Eduś dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień! Uważamy, że należy w pełni wykorzystać dziecięcą otwartość na naukę języków i w codziennych sytuacjach wychowawczynie zwracają się do dzieci zarówno w języku polskim, jak i w angielskim.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzycie.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i grono pedagogiczne Przedszkola Eduś