SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wspólna 1d, 43-250 Pawłowice
numer telefonu: 736 358 850
e-mail: biuro@przedszkole-edus.pl

Plac zabaw i nasze wnętrza

Nasze Przedszkole dostosowane jest do trzydziestu Dzieci. Obiekt jest monitorowany. 

Posiadamy kolorowy plac zabaw, na którym rośnie trawa wykorzystywana na stadionach piłkarskich, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie upadku. Plac zabaw wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt do zabaw, który oczywiście posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Sale zostały urządzone tak, aby zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znaleźli coś dla siebie. Dziewczynki będą się świetnie bawić w kąciku dla lalek, chłopcom dużo frajdy sprawią kolorowe samochody, natomiast wszystkim Dzieciom z pewnością spodoba się kącik doświadczania świata, który jest wyposażony w nowoczesną tablicę interaktywną.

Ergonomiczne krzesła, zalecane przez Instytut Matki i Dziecka, które oprócz naszego Przedszkola posiada tylko jedna placówka oświatowa w całej Gminie Pawłowice, pomogą przy kształtowaniu prawidłowej postawy dziecka. Ponadto, warto podkreślić, że Przedszkole Eduś jest jedynym niepublicznym przedszkolem w Gminie Pawłowice, które może pochwalić się własną kuchnią, co oznacza, iż posiłki w naszym Przedszkolu będą zawsze ciepłe, świeże i przystosowane do potrzeb Dzieci!
 

« wstecz

Programowanie: Sebastian Homan - tworzenie stron Rybnik