Pasowanie na Przedszkolaka 2017

12 października w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci wyglądały i zaprezentowały się świetnie, co było widać po uśmiechniętych i wzruszonych twarzach rodziców. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wiersze. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka dużym zaczarowanym ołówkiem i od tego momentu wszystkie dzieci wstąpiły w szereg prawdziwych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom Pasowania na Przedszkolaka. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku.