Warsztaty Wielkanocne 2018

W czwartek 29 marca odbyły się w Przedszkolu „Eduś” kolejne warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci obu grup. Celem zajęć było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy oraz rozbudzanie wyobraźni. Warsztaty rozpoczęliśmy od krótkiego programu wolkalno- artystycznego. Dzieci – mali aktorzy przebrani za żabki, ptaszki, misia, pisanki, zajączki i baranka tańczyły, śpiewały piosenki i mówiły wierszyki. Wielkanocny zajączek w tym roku również u nas zagościł i przyniósł dzieciom wspaniałe prezenty. Po występie sala przedszkolna zamieniła się w wielką fabrykę ozdób świątecznych :). Efekty twórczej pracy uczestników warsztatów możemy podziwiać w naszej galerii. Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam bardzo, za aktywny udział w warsztatach oraz za wspaniałą i radosną atmosferę .