SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wspólna 1d, 43-250 Pawłowice
tel. do Przedszkola: 32-4725-109
tel. do Dyrektora: 606-526-220
e-mail: biuro@przedszkole-edus.pl

Kadra

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Eduś 

mgr Jadwiga Zimoch

Jestem emerytowanym nauczycielem mianowanym z 48-letnim doświadczeniem. Swoją edukację w zakresie pedagogiki rozpoczęłam już w Liceum Pedagogicznym dla wychowaczyń przedszkoli w Ząbkowicach Śląskich. Następnie podjęłam naukę w Studium Wychowania Przedszkolnego w Świdnicy. W międzyczasie pracowałam zarówno w szkole, jak i w przedszkolu. Tytuł magistra zdobyłam na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, pracując już na stanowisku nauczyciela nauczania początkowego w Szkole Podstawowej nr 2 w Pawłowicach.
Po przejściu na emeryturę odczuwałam brak kontaktu z dziećmi, które były obecne w całym moim życiu, dlatego postanowiłam założyć Niepubliczne Przedszkole Eduś. W związku z tym, z pełnym zaangażowaniem postaram się stworzyć dzieciom wyjątkowe warunki do rozwoju, aby w okresie szkolnym mogły się wykazać ponadprzeciętnymi umiejętnościami.

 

Nauczyciel wychowawca Niepublicznego Przedszkola Eduś - Grupa Pszczółek

Beata Gruca-Bielenin 

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. W mojej pracy koncentruję się na wszechstronnym rozwoju podopiecznych. Każdego dnia staram się przekazać dzieciom potrzebną wiedzę o otaczającym świecie. Poprzez zabawę chcę rozwijać ich zainteresowania, talent, aktywność fizyczną i integrację. Zajęcia z dziećmi sprawiają mi wiele satysfakcji. W przedszkolu stawiam na domową atmosferę, wkładając w to wiele serca i uśmiechu. Prywatnie jestem mamą dwójki dorosłych synów. W wolnych chwilach lubię spędzać czas z rodziną i bliskimi. Jestem miłośniczką literatury obyczajowej, kina oraz dobrej polskiej muzyki.

 

Nauczyciel wychowawca Niepublicznego Przedszkola Eduś - Grupa Misie

mgr Magdalena Ostrowska

Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2009 roku prowadząc zajęcia muzyczne, rytmiczne oraz naukę gry na fortepianie w przedszkolach, ogniskach muzycznych, placówkach terapeutycznych. Jako muzykoterapeuta i oligofrenopedagog podchodzę indywidualnie do każdego dziecka okazując mu swoją empatię, wsparcie i zrozumienie. W swojej pracy inspiruje się metodą Montessori jak i nurtem pedagogiki leśnej, którą zainteresowałam się na studiach edukacja wczesnoszkolna - wychowanie przedszkolne. Wierząc w to, że dziecko obcując z naturą i tym co nam daje bardziej poznaje świat i doświadcza przeróżnych bodźców.

 

Logopeda Niepublicznego Przedszkola Eduś                          

mgr Agnieszka Furczyk


   

Pedagog Niepublicznego Przedszkola Eduś

mgr Jolanta Wala

Pedagog, reedukator, terapeuta, edukator osób niepełnosprawnych, w tym osób z autyzmem. Od lat z pasją zajmuje się edukacją, terapią i wsparciem dzieci borykających się z różnorodnymi trudnościami. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim - kierunek: „Nauczanie Początkowe” oraz studia podyplomowe: "Pedagogikę szkolną – diagnozę i terapię psychopedagogiczną w pracy pedagoga szkolnego", „Edukację i rewalidację osób niepełnosprawnych, w tym z autyzmem i Zespołem Aspergera” oraz „Integrację Sensoryczną”. Ponadto na bieżąco poszerza i wzbogaca swój warsztat pracy uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach, zdobywając odpowiednie Certyfikaty. Ukończyła m.in.: „TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH”, „Terapię ręki” oraz „MNRI Terapię Neurotaktylną” – organizowaną przez Międzynarodowy Instytut dr Svetlany Masgutovej. Jest wrażliwa i otwarta na tych, których doświadcza los. Zawsze gotowa, by wyciągnąć pomocną dłoń i przekonana, że „człowiek może być dobrym”. Miłośniczka przyrody, szczególnie polskiego morza o każdej porze roku.

 

Pedagog specjalny Niepublicznego Przedszkola Eduś

mgr Teresa Zwolińska-Bandyk

 Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie, na kierunku pedagogika 

specjalna. Wiele lat pracowałam w szkole oraz przedszkolu. Pomagając dzieciom oraz uczniom 

z różnymi problemami. Motto życiowe pomagać dzieciom jak najwcześniej,a efekt przyjdzie bardzo szybko.

Dlatego bardzo ważna jest szybka diagnoza.

 

Katecheta Niepublicznego Przedszkola Eduś

mgr Anita Bańczyk

Jestem magistrem Turystyki ale od dzieciństwa związana byłam z Kościołem. Uczestniczyłam na spotkania Dzieci Maryi, skończyłam formację Ruchu Światło- Życie. Obecnie studiuję Teologię i Katechetykę  na Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie.

 

Lektor języka angielskiego Niepublicznego Przedszkola Eduś

mgr Małgorzata Lazarek

 

Programowanie: Sebastian Homan - tworzenie stron Rybnik